Úvod / Nabídka pracovních míst

Nabídka pracovních míst

Nobilis Tilia, s.r.o.

Jsme česká společnost s více jak 25ti letou historií, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky.
Aktuálně hledáme nové spolupracovníky na tyto pozice:

Pracovník čajovny v Návštěvnickém centru brigáda na sobotu a neděli

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA v Slovenskej republike pre región Slovensko

Hledáte příjemnou a smysluplnou brigádu nebo částečné pracovní zapojení o některém víkendu. Baví Vás komunikace s lidmi, rádi milým úsměvem vítáte a setkáváte se s příchozími lidmi. Máte smysl pro organizaci, umíte převzít zodpovědnost a samostatně zvládat zadané úkoly, dokážete se částečně domluvit v němčině nebo angličtině, níže uvedené aktivity jsou pro vás tím co rádi děláte, jsou výzvou i chutí pracovat, ….pak hledáme právě Vás !

Obsluha zákazníků v čajovně

  • péče a obsluha zákazníků a návštěvníků
  • příprava nápojů a jednoduchých občerstvení
  • prodej doplňkového sortimentu
  • práce s peněžní hotovostí, tržbou
  • podávání základních informací o společnosti, o zahradě a provozním řádu
  • provádění úklidu pracoviště

Budeme rádi za uchazeče, který má:

  • příjemné vystupování a jednání s lidmi (kultivovanost, jistota, pohotovost)
  • zkušenost s provozem kavárny nebo cukrárny, je výhodou, nikoliv podmínkou
  • částečnou znalost německého nebo anglického jazyka
  • samostatnost a schopnost přijmout odpovědnost za peněžní prostředky a svěřené úkoly
  • smysl pro pořádek a čistotu

Upřesnění:

  • práce jen v sobotu a neděli a to každý druhý víkend v měsíci
  • rozsah práce 9:00 – 18:00h
  • místo výkonu práce – Čajovna Návštěvnického centra Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 139
  • forma spolupráce - dohoda o provedení práce (DPP)
  • období spolupráce ideálně od 06/2019 do 09/2019 nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na: Bc. Jitka Hodková,

jitka.hodkova@nobilis.cz, Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, Krásná Lípa, 407 46, www.nobilis.cz

 OBCHODNÝ ZÁSTUPCA
v Slovenskej republike pre región Slovensko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia s klientmi s cieľom postarať sa o pozitívny zážitok zákazníka
  • Odborné poradenstvo v oblasti kozmetických výrobkov
  • Propagácia produktov či služieb Nobilis Tilia
  • Priame oslovovanie zákazníkov
  • Pravidelná starostlivosť o existujúcich klientov
  • Spolupráca na organizácii a účasť na workshopoch a školeniach
  • Práca 2, alebo 3 dni v týždni, 6-8 hodín denne
  • Pracovná doba Po až Pia (možnosť aj víkendov)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Bezplatné zaškolenie
  • Rozmanitá a zaujímavá práca v oblasti kozmetiky a krásy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Komunikatívnosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Prezentačné zručnosti
  • Chuť pracovať
  • Proaktívny prístup
  • Orientácia na zákazníka
  • Časová flexibilita
  • Bydlisko v Slovenskej republike

Druh pracovného pomeru

  • Živnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

  • Od 500,- €/mes. prvých 6 mesiacov + provízny systém odmeňovania % z obratu

Kontaktujte nás na emaily: lenka.plskova@nobilis.cz, tel: +421 903 380 036